Zde najdete seznam nejčastějších dotazů a odpovědí. Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Můžete nás kontaktovat emailem na: druhotnasurovina@czechinvest.org

Po přihlášení, případně registraci do systému se Vám zobrazí formulář přihlášky, která slouží k přihlášení do soutěže Druhotná surovina. Pro odeslání validní přihlášky je potřeba vyplnit veškeré požadované informace (kritéria hodnocení naleznete v sekci "Kategorie").

Do přihlášky vyplňte všechny požadované informace, ty se liší dle typu přihlašovaného subjektu, ve formuláři jsou u každého pole specifikovány detaily a případně, pro jaký subjekt je dané pole určeno, pokud je to potřeba.

 

Ano, v dolní části přihlášky naleznete tato tlačítka:

Pokud zvolíte možnost "Uložit nedokončenou přihlášku", můžete se k přihlášce vracet a upravovat/přidávat přílohy a informace. Ve chvíli, kdy jste se svojí přihláškou spokojeni a vyplnili jste veškeré požadované údaje, klikněte na "Přihlásit svůj projekt", tím je přihláška oficiálně odeslána.

Pokud si nejste jisti, kam Váš projekt patří, projděte si sekci "Kategorie", které kategorie popisují, případně nás kontaktujte na druhotnasurovina@czechinvest.org.

Přípustné formáty fotografií: jpg, zip, rar, pdf

Přípustné formáty textu: docx, pdf, zip, rar

Přípustné formáty videí: avi, mp4, mpg, zip, rar

Velikost příloh max. 2GB